Projekty

W centrum Warszawy prowadzona jest spektakularna inwestycja VARSO. Elementem wyróżniającym jest budowa najwyższego budynku w Warszawie Varso Tower. Wraz z 80-metrową iglicą wieżowiec ten osiągnie wysokość 310 m, będzie miał 53 piętra i szklaną elewację. Panoramę Warszawy będzie można podziwiać z tarasu widokowego zlokalizowanego na wysokości 230 m. Obok wybudowane zostaną dwa niższe obiekty o wysokości 81 m  i 90 m, tworzące wraz z wieżą jednolity kompleks biznesowo – handlowy.

Wieża Varso Tower będzie wyższa nie tylko od Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) w Warszawie, ale też będzie jedną z najwyższych w krajach Unii Europejskiej. Zakończenie budowy zaplanowano na 2020 rok. 

Mamy przyjemność uczestniczyć w budowie Varso Tower dostarczając żuraw wieżowy Liebherr 315 HC-LS o niestandardowej wysokości podnoszenia haka tj. 310 m, najwyższy jaki dotąd nasza firma miała możliwość montować. Aby osiągnąć przewidywaną wysokość żuraw będzie kotwiony do budynku w 8 miejscach. Szczególnym utrudnieniem dla montażu i transportu żurawia stanowi lokalizacja z ograniczoną przestrzenią w centrum miasta. W budowie Varso Tower uczestniczy również drugi, niższy żurawi wieżowy firmy Herkules S.A.

 

Inwestor: HB REAVIS Sp. z o.o.
Czas trwania projektu (od/do): 08.2018 – 02.2021
Miejsce realizacji projektu: Warszawa, ul. Chmielna / ul. Jana Pawła II
Świadczone usługi: Wynajem żurawia wieżowego wraz z obsługą operatorską
Zastosowany sprzęt: Liebherr 315 HC-LS

GALERIA ZDJĘĆ:
(proszę kliknąć na zdjęcie, żeby przeglądać galerię)

 

 

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2024
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem