Projekty

Budowa TOWAROWA 39 w Poznaniu to już kolejna, czwarta inwestycja firmy ATANER prowadzona przy Moście Dworcowym w Poznaniu. Obiekt będzie się składał z 2 budynków, mieszkalnego 22-kondygnacyjnego o wysokości 73 m z dwupoziomowym garażem podziemnym oraz biurowego o 5 kondygnacjach.

Atrakcją inwestycji jest zaprojektowany na dachu wieżowca taras widokowy o powierzchni 180 m2, z którego będzie można podziwiać panoramę Poznania. Taras przeznaczony jest do wyłącznego użytku mieszkańców budynku.

Atutem inwestycji jest znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta bezpośrednio przy Dworcu Głównym i terenie MTP z bardzo dobrą siecią komunikacyjną, w pobliżu przebiegają linie tramwajowe, autobusowe i kolejowe.

Nasza firma uczestniczy w projekcie dostarczając na budowę 2 żurawie wieżowe klasy Liebherr 112 EC-H. Przy budowie wieżowca zastosowano żuraw w wersji wolnostojącej o wysokości wieży 88 m, niekotwiony do budynku. Wymagało to opracowania specjalnej konfiguracji żurawia stosując kombinację wieży na wstawkach 500/256/120 HC. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy żurawia na budowie dodatkowo zamontowano kamerę na wodzaku, dzięki której operator żurawia może dokładnie śledzić transport przenoszonych ładunków.


Zleceniodawca: ATANER Sp. z o.o.
Czas trwania projektu (od/do): 06.2017 – 05.2019
Miejsce realizacji projektu: Poznań, Most Dworcowy
Świadczone usługi: Wynajem żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską
Zastosowany sprzęt: 2 x Liebherr 112 EC-H

 

GALERIA ZDJĘĆ:
(proszę kliknąć na zdjęcie, żeby przeglądać galerię)

  

 

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2024
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem