Projekty

W ścisłym centrum Warszawy w dzielnicy Praga Północ w sąsiedztwie Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik realizowana jest spektakularna inwestycja, która z pewnością stanie się nową wizytówką stolicy.

Na terenie starego Portu Praskiego, obejmującego obszar prawie 40 ha między ulicami Wybrzeżem Szczecińskim, Okrzei, Jagiellońską, Zamoyskiego i Sokolą powstanie nowa, wyjątkowa przestrzeń miejska, łączącą funkcje mieszkalne (apartamenty na STAREJ PRADZE i luksusowa dzielnica DOKI), biznesowe (wieżowce biurowe CITY),oraz medialno - technologiczne (PARK MEDIÓW). Ta nowoczesna koncepcja architektoniczna zakłada również przekazanie do użytku publicznego parku miejskiego z alejkami spacerowymi oraz ścieżkami rowerowymi, jak również liczne atrakcje jak chociażby restauracje i kawiarnie na wodzie, przystanie portowe, skwery i bulwary nadwiślańskie, oraz planowane połączenie lewego i prawego brzegu Wisły kolejką linową.

Pierwszym etapem inwestycji, rozpoczętym w 2012 r. objęta jest dzielnica apartamentowa STARA PRAGA.
Budowa budynku przy ul. Krowiej, w której to mamy przyjemność uczestniczyć, rozpoczyna się na początku marca 2017 r. Nasz udział w tej prestiżowej inwestycji dotyczy wynajmu trzech żurawi wieżowych klasy Liebherr 112 EC-H.


Zleceniodawca: HOCHTIEF Polska S.A.
Czas trwania projektu (od/do): 03.2017 – 01.2018
Miejsce realizacji projektu: Warszawa, ul. Krowia
Świadczone usługi: Wynajem żurawi wieżowych
Zastosowany sprzęt: 3 x LH 112 EC-H

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2024
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem