Projekty

Studio to prestiżowa inwestycja firmy Skanska obejmująca budowę dwóch budynków biurowych zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy przy ulicach Łuckiej i Prostej. Taka lokalizacja między Rondem Daszyńskiego i Rondem ONZ zapewnia idealny dostęp do komunikacji miejskiej m.in. metra, którego stacje znajdują przy przy obu rondach.

Dla miłośników spędzania czasu w mieście, jednak ceniących sobie kontakt z przyrodą inwestycja przewiduje ciekawe rozwiązanie,  a mianowice w projekcie zadbano o ogólnodostępną przestrzeń z całoroczną roślinnością i elementami małej architektury. Pierwszy etap inwestycji obejmuję budowę budynku o 14 kondygnacjach, drugi budynek będzie dużo wyższy, będzie miał 26 kondygnacji i osiągnie wysokość 102 m. Każdy z budynków wyposażony będzie w 3 kondygnacyjny parking podziemny.

Mamy przyjemność uczestniczyć w projekcie dostarczając na plac budowy 4 żurawie wieżowe klasy Liebherr i Wolff. Z uwagi na lokalizację w ścisłej zabudowie z ograniczoną przestrzenią wyposażyliśmy nasze żurawie w system antykolizyjny SMIE zapewniający bezpieczeństwo poruszania się żurawi na budowie.

Zleceniodawca: SKANSKA S.A.

Czas trwania projektu (od/do): 04.2022 – 12.2023

Miejsce realizacji projektu: Warszawa, ul. Łucka 9 / Prosta 28

Świadczone usługi: Wynajem żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską

Zastosowany sprzęt: 1 x Liebherr 280 EC-H 40, 1 x Liebherr 200 EC-H, 1 x Liebherr 91 EC, 1 x Wolff 5520

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2024
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem