Trinac

W centrum Szczecina powstaje bardzo nowoczesny obiekt o charakterze biznesowym z przeznaczeniem na biura, hotel oraz część handlowo – usługową. Kompleks wyróżnia się zastosowaniem proekologicznych, przyjaznych środowisku technologii i rozwiązań, między innymi użyciem gruntowych pomp ciepła wspomagających ogrzewanie i chłodzenie budynku.

Budowa TOWAROWA 39 w Poznaniu to już kolejna, czwarta inwestycja firmy ATANER prowadzona przy Moście Dworcowym w Poznaniu. Obiekt będzie się składał z 2 budynków, mieszkalnego 22-kondygnacyjnego o wysokości 73 m z dwupoziomowym garażem podziemnym oraz biurowego o 5 kondygnacjach.

Atrakcją inwestycji jest zaprojektowany na dachu wieżowca taras widokowy o powierzchni 180 m2, z którego będzie można podziwiać panoramę Poznania. Taras przeznaczony jest do wyłącznego użytku mieszkańców budynku.

Przy zbiegu ulicy Człuchowskiej oraz Rozłogi w spokojnej okolicy Bemowa powstaje pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Stella. Wyróżniającą cechą inwestycji jest jej wysokość. Będzie to bowiem najwyższy budynek Bemowa z widokiem na piękną panoramę miasta z ostatniego piętnastego piętra.

Inwestycja Nowy Rynek to wieloetapowy projekt, na który składa się kompleks 5 budynków o różnej funkcjonalności, głównie biznesowej, ale też mieszkalnej i hotelowej, z zaprojektowanym ogólnodostępnym placem na dziedzińcu wewnętrznym. 

Kompleks powstanie na terenie dawnego dworca PKS o powierzchni 3,8 ha, który położony jest w kwartale ulic Matyi, Wierzbięcice, Wujka i Przemysłowej.
Bliskie sąsiedztwo Dworca Głównego oraz korzystna lokalizacja na skrzyżowaniu ważnych linii komunikacyjnych miasta blisko centrum stanowią niezwykły atut tego miejsca czyniąc je bardzo atrakcyjnym. Nowy Rynek to przestrzeń otwarta dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Poznań, sprzyjająca spotkaniom, rekreacji i rozrywce, to idealna przestrzeń do pracy, mieszkania i odpoczynku.

W Warszawie, u zbiegu ulic Ząbkowskiej i Białostockiej znajduje się Centrum Praskie Koneser. Jest to zespół budynków z końca XIX wieku. Aktualnie trwa jego przebudowa.

Projekt Business Garden Wrocław to zespół nowoczesnych budynków biurowych, których budowa realizowana jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej
w 2 etapach.

W samym centrum Warszawy, u zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej powstaje unikalne centrum biznesowe. Budynek będzie mieć jedenaście kondygnacji nadziemnych oraz trzy podziemne. Zaoferuje łącznie 16,5 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Zastosowano innowacyjne narzędzia proekologiczne, które pozwalą na otrzymanie certyfikatu BREEAM na spodziewanym poziomie "Very Good". Poza tym do dyspozycji najemców będzie aż pięć zielonych tarasów.

Business Garden Poznań to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w okolicy Stadionu Miejskiego INEA oraz Portu Lotniczego Ławica.
Pierwszy etap inwestycji oddany został do użytku w 2015 r. W marcu 2017 r. rozpoczęły się prace nad budową pozostałych obiektów zamykających całą inwestycję. W ostatecznym kształcie cały projekt obejmuje 9 budynków biurowych.

Inwestycja SKYLIFE to kompleks ośmiu nowoczesnych budynków mieszkalnych, który budowany jest przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.
Projekt wyróżnia wykorzystanie ponadstandardowych przeszkleń okiennych, zaprojektowanie strefy Relax, miejsca do grillowania dla mieszkańców oraz umiejscowienie fontanny przy głównym wejściu.

W ścisłym centrum Warszawy w dzielnicy Praga Północ w sąsiedztwie Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik realizowana jest spektakularna inwestycja, która z pewnością stanie się nową wizytówką stolicy.

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2020 TRINAC Polska