Trinac

Generation Park to kompleks 3 budynków biurowych usytuowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Dokładna lokalizacja to kwartał ulic Towarowej, Łuckiej, Wroniej i Prostej. Nowoczesny charakter obiektów odnosi się bezpośrednio do generacji X, Y, Z i takimi symbolami zostały one oznaczone. 

Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wieżowca Spire Tower, a bliskość Ronda Daszyńskiego gwarantuje znakomitą komunikację miejską i szybki dostęp do stacji II linii metra.

Central Park Ursynów to zespół 24 budynków mieszkalnych usytuowany przy ul. Kłobuckiej. Tworzy nowoczesną i komfortową przestrzeń do życia dla osób aktywnych, ceniących sobie z jednej strony spokój i relaks a z drugiej możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta dzięki drogom szybkiego ruchu.

Autostrada D4 to budowa nowej 27 kilometrowej autostrady między Jarovcami i Racą, która ma umożliwić łatwiejszy tranzyt ładunku oraz lepsze zarządzanie ruchem tranzytowym. Wpłynie ona również na bezpieczeństwo i płynność ruchu w Bratysławie (Słowacja) i okolicach. 

Osiedle Wiślany Mokotów usytuowane jest w Siekierkach na terenach nadwiślańskich. Jest to zupełnie nowa część Mokotowa, która zyskuje nie tylko piękne, spokojne miejsca do zamieszkania, ale również nowe ulice i pełną infrastrukturę. Dużym atutem jest bliskość terenów zielonych nad Wisłą, jak również Łazienek Królewskich. Doskonała komunikacja, a przede wszystkim Wisłostrada umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta. 

W centrum Warszawy prowadzona jest spektakularna inwestycja VARSO. Elementem wyróżniającym jest budowa najwyższego budynku w Warszawie Varso Tower. Wraz z 80-metrową iglicą wieżowiec ten osiągnie wysokość 310 m, będzie miał 53 piętra i szklaną elewację. Panoramę Warszawy będzie można podziwiać z tarasu widokowego zlokalizowanego na wysokości 230 m. Obok wybudowane zostaną dwa niższe obiekty o wysokości 81 m  i 90 m, tworzące wraz z wieżą jednolity kompleks biznesowo – handlowy.

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2020 TRINAC Polska